Samostatná účetní

SPGroup a.s.

Místo práce
Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Samostatné vedení účetnictví několika společností;
• zpracování evidencí došlých faktur, bankovních výpisů, pokladních dokladů a ostatních závazkových a pohledávkových dokumentů, dlouhodobého majetku a skladové evidence;
• vystavování vydaných faktur a příkazů k úhradě k ostatním závazkům;
• vedení účetnictví vybraných společností, kontrola úhrad v saldokontech, kontrola zůstatků aktiv a pasiv;
• zpracování měsíčních přiznání k DPH, záznamních povinností, kontrolních hlášení a souhrnného hlášení k DPH.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- přátelský klidný kolektiv, profesionální pracovní prostředí,
- Pracoviště v krásné lokalitě Praha 1;
- příspěvek na stravování;
- 13. plat;
- Zázemí silné společnosti, dlouhodobost a stabilitu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

ekonomika, finance

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Jednoduché účetnictví - Expert
Podvojné účetnictví - Expert
Pokladna - Expert
Fakturace - Expert

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme pečlivost, systematičnost, praktičnost, vyrovnanost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit, hotelových a veletržních služeb , ve kterých je leaderem trhu v ČR. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket a flexibilních obalů a výrobce elektroizolátorů, dále ve společnostech zaměřených na finanční i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty .

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3665668  Dátum zverejnenia: 13.5.2019