Správce/údržbář multifunkční sportovní haly v Kolíně v Borkách

Správa městských sportovišť Kolín

Místo práce
Kolín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
červen, červenec - dle možnosti uchazeče
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správce/ údržbář haly bude mít v nové moderní multifunkční sportovní hale v Kolíně v Borkách následující pracovní náplň:

• kontrola dodržování provozního řádu multifunkční haly
• kontrola udržování pořádku
• ovládání technického zařízení (vytápění, vzduchotechnika, osvětlení, zastínění, ozvučení, světelná tabule, dělící závěsné sítě, zabezpečení apod.)
• ovládání měření a regulace, provozních režimů
• ovládání (i vzdálený přístup) nastavení potřeb interního mikroklimatu při běžných provozních režimech obsazenosti haly (dle počtu hráčů, počtu diváků, specifických potřeb sportovních klubů, dle ročního období – zima/léto/přechodné)
• dálkový monitoring – odchytávání poruch, poruchová hlášení apod.
• evidence přání, stížností, poruch týkajících se provozu sportovní haly
• vedení případných záznamů o způsobených škodách nebo zjištěných závadách
• půjčovat sportovní vybavení, o přijatých objednávkách a zápůjčce vybavení vést provozní evidenci, kontrola používaného sportovní nářadí
• recepční služby
• dohled nad rezervačním systémem
• vydávání klíčů od šaten
• vybírání poplatku za nájem haly dle ceníku
• vedení pokladny
• aktivní spolupráce s vedoucími sportovních klubů
• dohled nad počtem osob pro nepřekročení kapacity návštěvníků (zejména na tribuně pro diváky)
• kontrola dodržování nošení sálové obuvi na hrací ploše
• kontrola uložení nářadí v nářaďovně pod tribunou
• kontrola zákazu konzumace jídla a nápojů na hrací ploše, žvýkaček v celém objektu
• kontrola zákazu kouření včetně elektronických cigaret a jakékoli manipulace s ohněm v celém objektu
• průběžný dohled nad čistotou v interiéru (hrací plocha, nářaďovna, tribuna, šatny, sprchy, toalety, další přilehlé prostory)
• provádění úklidu hrací plochy a dalších přilehlých prostor úklidovým strojem
• dohled nad osobou uklízeče/úklidovou firmou při úklidu nářaďovny, tribuny, šaten, sprch, toalet
• dohled nad uložením nářadí a zařízení pro údržbu v kůlně, zajištění úklidu kůlny
• provádění údržby a zajištění čistoty v okolí objektu (kontejner, popelnice)
• údržba zeleně v okolí objektu, sekání trávy, úklid listí
• zajištění úklidu střechy (listí, čištění střešních vpustí) a periodického čištění fotovoltaických panelů
• spolupráce se smluvními partnery zajišťujícími periodický servis a revize technických zařízení
• provádění drobné údržby objektu – zajištění a odstranění drobných oprav, poruch a údržby objektu
• odpovědnost za dodržování předpisů BOZP, předpisů požární ochrany a hygienických předpisů
• vést provozní deník sportovní haly (identifikační údaje uživatele, doba používání, stav sportovní haly a vybavení před a po skončení doby užívání)
• praktická znalost zásad první pomoci, povinnost povolat odbornou lékařskou pomoc
• vedení dokumentace provedených oprav
• zajištění třídění odpadu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dobré mzdové ohodnocení
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, možnost využívání služeb akvaparku, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, atd.)
• práce ve stabilní společnosti

Informace o náboru

Zájemci o nabízenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis nejpozději do 20. 6. 2021 na e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• státní občanství ČR nebo trvalý pobyt na území ČR
• středoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
• komunikační a organizační schopnosti
• příjemné vystupování, umění jednat s lidmi
• zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
• časová flexibilita – nutná dostupnost pro případ havárie (víkendy, svátky)
• dobrá znalost práce na PC
• zdravotní způsobilost
• trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Správa městských sportovišť byla založena městem Kolínem v roce 2007 a je jím 100% vlastněna. Jejím hlavním posláním je převzetí správy a odpovědnosti nad městskými sportovišti, udržovat je a rozvíjet. Firma zaměstnává cca 50 zaměstnanců a do budoucna bude vyvíjet další podnikatelské činnosti.
ID: 4098443  Dátum zverejnenia: 8.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc