Asistentka v Odboru strategie a koordinace

Správa státních hmotných rezerv

Místo práce
Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 000 Kč/měsíc- platové zařazení odpovídající příslušnému nařízení vlády ČR pro orgány státní správy (7. platová třída)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyřizování administrativní agendy ředitele odboru
- administrativní a materiálně-technické zabezpečení činnosti odboru
- zajišťování spisové služby a předarchivní péče o písemnosti
- zabezpečení provozu svěřených kancelářských přístrojů
- zabezpečování drobných nákupů k zajištění pohoštění
- sledování plnění úkolů vydaných předsedou Správy
- vedení a vyhodnocování evidence pracovní doby zaměstnanců odboru
- vedení zápisů z jednání příslušníků odboru
- a další činnosti uložené ředitelem Odboru strategie a koordinace

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky, 5 dní indispozičního volna, volnočasové poukázky, pružná pracovní doba

Informace o náboru

- platové zařazení odpovídající příslušnému nařízení vlády ČR pro orgány státní správy (7. platová třída)
- jistotu zaměstnání v dobře fungující státní organizaci
- přátelský kolektiv
- zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna)
- možnost využití pružné pracovní doby
- práci na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

administrativa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

MS Office - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Teams)
- zájem získávat nové dovednosti a znalosti
- přesnost, spolehlivost, týmová práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Správa státních hmotných rezerv (dále jen „Správa“) je ústředním orgánem státní správy v oblastech hospodářských opatření pro krizové stavy a státních hmotných rezerv. Byla zřízena zákonem č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy, ve znění pozdějších předpisů. Její působnost je upravena zejména zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů.

V čele Správy je předseda, kterého jmenuje a odvolává vláda. Zásady činnosti Správy a zásady její organizace stanoví Statut Správy státních hmotných rezerv schválený usnesením vlády ze dne 3. prosince 2001 č. 1293.

Více informací na webových stránkách www.sshr.cz.
ID: 4131395  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc