Administrativní pracovnice

Správa státních hmotných rezerv

Místo práce
Bošice, Svojšice, Okres Kolín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.11.2021 nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 17 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vede evidenci docházky a zpracovává podklady pro mzdy za středisko a pobočky
- Zpracovává personální agendu střediska a poboček, spolupracuje s ústředím – personálním oddělením – hlášení změn zaměstnanců, nástupy a výstupy zaměstnanců,
- Vystavuje faktury vydané, vede pokladnu, evidenci služebních cest a cestovních příkazů
- Zodpovídá za autoprovoz, zpracování dokladů pro účetní a vyhodnocování autoprovozu
- Odpovídá za ceniny (stravenky, karty CCS, dálniční známky)
- Přijímá a odesílá poštu, vede běžnou korespondenci střediska, vyřizuje agendu vedoucího
- Další činnosti uložené přímým představeným

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jistota zaměstnání v dobře fungující státní organizaci
- přátelský kolektiv
- stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna)
- práci na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o náboru

- platové zařazení odpovídající příslušnému nařízení vlády ČR pro orgány státní správy (7. platová třída)
- práce na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomický

Ostatní znalosti

práce na PC, Word, Excel, - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

A, B

Praxe na pozici/v oblasti

ekonomické

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

aktivní řidič výhodou,
přesnost, spolehlivost, týmová práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Správa státních hmotných rezerv (dále jen „Správa“) je ústředním orgánem státní správy v oblastech hospodářských opatření pro krizové stavy a státních hmotných rezerv. Byla zřízena zákonem č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy, ve znění pozdějších předpisů. Její působnost je upravena zejména zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů.

V čele Správy je předseda, kterého jmenuje a odvolává vláda. Zásady činnosti Správy a zásady její organizace stanoví Statut Správy státních hmotných rezerv schválený usnesením vlády ze dne 3. prosince 2001 č. 1293.

Více informací na webových stránkách www.sshr.cz.
ID: 4162437  Dátum zverejnenia: 15.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 17 000 Kč/měsíc