IT Security Manager

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je stabilní finanční společnost se sídlem v centru Prahy, která do svého týmu hledá kandidáta/ku na pozici:

Pracovní náplň:
* Analýza stavu bezpečnosti IS/IT
* Návrh změn a řešení
* Řešení aktuálních bezpečnostních problémů (incident management)a zajištění jejich odstranění
* Implementace bezpečnostních opatření
* Analýza bezpečnostních narušení a rizik
* Dohled UTM (FW, IPS, Web Filtering), detekce pokusů o průnik, nestandardní chování
* Dohled logovacícho a auditního systému a monitoring bezpečnosti informačních systémů, aplikací
* Dohled Endpoint Security Systému a jeho rozvoj
* Příprava bezpečnostních analýz nasazovaných produktů a změn v ICT
* Správa havarijních plánů, spolupráce při jejich testování
* Tvorba strategie bezpečnosti ICT a navazující metodiky
* Úzká spolupráce s interním a outsourcovaným ICT týmem
* Poskytování security awareness zaměstnancům
* Provádění penetračních testů, kontroly bezpečnosti systémů a spolupráce na IT auditech s interním a externím auditorem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* Práce v menším kolektivu
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Spořitelní a úvěrové družstvo.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
VMware ESX - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* Pečlivost
* Smysl pro odpovědnost
* Schopnost samostatného rozhodování
* Koncepční, systémový přístup
* Znalost síťových protokolů a problematiky síťové bezpečnosti
* Zkušenost se správou sítě a firewall technologiemi (výhodou Fortinet)
* Zkušenost s prostředím MS Windows, Linux a virtualizací VMware
* Schopnost komunikace s dodavateli v anglickém jazyce
* Potřeba zjišťování skutečných příčin problémů (root cause analysis)
* Potřeba učit se nové technologie s cílem zachovat provozní a bezpečnostní znalosti
* Certifikace CISA, CISM, CISSP výhodou
* Výhodou zkušenost se standardy, metodikami a best practices ISO 17799, CobiT a ITIL
* Výhodou zkušenosti z bankovnictví či jiné regulované finanční instituce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2758797  Dátum zverejnenia: 9.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dle domluvy