Key Account Manager - úklidové služby

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- koordinace a kontrola zaměstnanců úklidové služby u stávajících zákazníků
- zodpovědnost za komplexní provoz v oblasti úklidu, řízení všech procesů a činností podřízených pracovníků
- odpovědnost za včasné a kvalitní provedení úklidových služeb u zákazníka
- příprava podkladů pro mzdové a personální oddělení
- organizování náboru nových pracovníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- služební mobil
- služební PC
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- příjemný kolektiv
- možnost sportovního využití
- nástupní plat 30.000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Česká multioborová společnost, která poskytuje svým zákazníkům služby zaměřené na řízení a poskytování podpůrných činností důležitých pro podnikání a jeho úspěšný rozvoj.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- řídící dovednosti
- organizační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost práce přesčas
- samostatnost, spolehlivost
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 3416953  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000