Dělník a dělnice v živočišné výrobě

Statek Vitošov s.r.o. (MPSV)

Místo práce
50, 789 01 Štíty, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě (9212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Statek Vitošov s.r.o., IČ 26850044
Pracoviště:Statek Vitošov s.r.o. - prac., Crhov 50, Štíty, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Práce v živočišné výrobě. Vhodné pro manželský pár nebo dvojici žena a muž - nabízíme ubytování v rodinném domě. Požadujeme řidičské oprávnění sk. B a T u jedné z osob. Praxe v oboru vítána. Příspěvek na stravné. Kontakt: telefonicky Ing. Novotný, Dana Čerešňová, 731461408, 731659692, případně e-mailem [email protected].

Poslední změna:2016-08-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11309690751

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2825040  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 25000 Kč/měsíc