Servisní technik - chlazení/měření a regulace

STAVOKLIMA s.r.o.

Místo práce
Budějovická 450, 370 01 Homole, Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Servisní a montérská činnost - výjezdy v rámci ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou práci v oblasti chlazení a VZT, nebo v oblasti měření a regulace pro VZT, ÚT a chlazení
• zázemí stabilní společnosti
• možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
• roční prémie
• další výkonnostní odměny
• cestovní náhrady
• pohotovostní příplatky
• benefity v oblasti rekreace
• benefity v oblasti zdraví a sportu
• benefity v oblasti kultury
• zajímavé firemní akce - záleží nám na našich lidech, a tak se všichni zaměstnanci několikrát do roka setkávají na firemních akcích

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technického směru

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY PRO POZICI MĚŘENÍ A REGULACE
• technické znalosti v oboru měření a regulace, elektroinstalace
• vyhlášku č. 50/1978 Sb., minimálně §6
• výhodou - technické znalosti v oboru VZT, chlazení, popř. ÚT
• samostatnost, pečlivost, odpovědnost a spolehlivost
• flexibilitu, komunikativnost a schopnost týmové spolupráce
• schopnost čtení a orientaci ve výkresové dokumentaci
• práce s PC (Word, Excel, Outlook,…)

POŽADAVKY PRO POZICI CHLAZENÍ
• certifikát kategorie I vydaný Ministerstvem životního prostředí
• technické znalosti v oboru chlazení
• výhodou - technické znalosti v oboru MaR, VZT popř. ÚT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Stavoklima s.r.o. se věnuje od roku 1994 projekci a kompletaci technologických celků zejména vzduchotechniky a klimatizace. Počínaje rokem 1996 rozšířila firma svoji činnost o výrobu. Nejprve se soustředila na výrobu příslušenství klimatizace a vzduchotechniky, s přibývajícími zkušenostmi a kapitálem doplnila svoji nabídku o zcela ojedinělé, výkonově rozsáhlé řady vzduchových dveřních a vratových clon.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3356231  Dátum zverejnenia: 9.4.2018