Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca

STERK, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
20 - 100 EUR/hod.Mzda je závislá od veľkosti úväzku a druhu úväzku, plus bonusy z obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodného zástupcu, lokalita primárne Žilinský kraj plus podľa potreby celé stredné Slovensko.

Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, zamestanec si menezuje svoj pracovný čas sám, auto na pracovné účely, mobilný telefón, bonusy z predaja. Prácu je možné vykonávať aj popri inej práci.

Firma sa zaoberá servisom a prenájmom pracovného oblečenia a rohoží, hľadáme zodpovedného obchodného zástupcu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, predaj

Počet rokov praxe

3

Lojalita, flexibilita, zodpovednost

Firma sa zaoberá poskytovaním servisného prenájmu pracovného oblečenia, rohoží a poskytovaním služieb profesionálnej práčovne.
ID: 4187247  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 EUR/hod.