Reagujte bez životopisu

Pomocný robotník na linke Winsford - blízko Manchestru, nízke vstupné náklady

Stirling, spol. s r.o.

Miesto práce
Winsford, Spojené kráľovstvo
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke s plastovými krabičkami, Pozícia : operátor linky,

Dva rôzne kontrakty:
1. nie cez agentúru, ale na full time, práca a hodiny garantované kontraktom priamo so zamestnávateľom.

2. práca cez agentúru, jednoduchý nástup a výstup z pracovného pomeru.

Nástup;  august, september 2020

Full time contract - mesačná výplata na rozdiel od agentúrneho kontraktu. To znamená, že v danom závode vieme sprostredkovať zatiaľ iba fulltime contract, ten sa obyčajne podpisuje do 22.12.2020, potom je mesačná odstávka závodu, vianočné sviatky - práca nie je, prepláca sa dovolenka.

Agentúrny contract, je vhodný pre študentov a sezónnych pracovníkov. Výplata je tam týždenná + preplatené prestávky.

Pozícia : operátor výrobnej linky
- mzda:
- £8,82/hod - denná (8až 10 hod.) Prestávky sú preplatené. Pracuje sa od pondelka do piatka. Cez víkend sa nepracuje, jedine nadčasy sa dajú odpracovať. týždenná výplata za 48 hodín je 418 GBP Brutto.

Zmeny : 06:00 do 18:00, 18:00 do 06:00
- v tomto závode sú 12 hodinové zmeny, je denná zmena a jedna nočna zmena
-je možné pracovať v tomto závode sprostredkovať prácu na contract, alebo pre agentúru, kde je výplata týždenná a to každý piatok.

Výplata na Full time je každý mesiac k 29 dňu v mesiaci (ak ste na kontrakte), preplatené prestávky -platí pre Full time, u agency je výplata  vyplácaná týždenne.
- je možné sprostredkovať ubytovanie v mestách Winsford a Crewe, ubytovanie nie je viazané na prácu, doprava do práce zabezpečená - privat: 75-85£/týždeň, pri vstupe do ubytovania 270£. Single a Double room. Maximálne 2 osoby na izbu. Maximálne 4 nájomníci na dom.
- pracuje sa min. 40 hod./týždeň, stabilné hodiny, práca na kontrakt, shifty týždenne rotujú
- požadovaný anglický jazyk: lepšie základy AJ, stredne pokročilý,

-nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti,
- možnosť osobného jednania so slovenským  manažérom vo Winsforde, zavolá každému klientovi pred vycestovaním.
- doprava  z ubytovania do práce:  pešo- 20-30 min.- Winsford, žiadné náklady na dopravu do práce.

Počas vianočných sviatkov sa v závode nepracuje.

- vieme zaslať v prípade záujmu aj presnú adresu a aj fotky z ubytovania v meste Winsford, alebo Crewe

- vhodné pre ženy  aj páry
- vhodné pre absolventov,
Páry a skupinky si môžu dohodnúť zľavu, vhodné aj pre študentov, za určitých okolností.

- po uplynutí 6 mesiacov možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca

- možnosť vrátenia časti odvedených daní

- zdravotné poistenie odvádza zamestnávateľ

- zlepšenie jazykových schopnosti

- zabezpečujeme ubytovanie v cene približne 50-60 libier/týždeň (možnosť zabezpečenia vlastného ubytovania)

- výplata každý týždeň (v piatok),

- pracuje sa min. 37,5 hod./týždeň,

Informácie o výberovom konaní

Pri záujme poprosíme kontaktovať na: t.č. 0911 477 912

email: [email protected]

www.stirlingjobs.eu

Spoločnosť Stirlingjobs, s.r.o.

- je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce AA/2007/57121/17337/OISS

Povolenie vydalo 19.11.2007 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Telefonické interview s britským zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Britská zamestnávateľská agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Stirling, s.r.o. je personálna agentúra zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do zahraničia. Sme slovenská agentúra, ktorá má päťročnú skúsenosť na britskom trhu práce. Založení sme boli na základe potrieb a požiadaviek britských zamestnávateľov. Aj keď našim pôsobiskom sú krajiny Európskej únie, sme špecialisti pre sprostredkovanie práce vo Veľkej Británii. Špecializujeme sa na logistiku a skladovnictvo. Mame dlhoročné skúsenosti a voľné pracovné pozície aj v hospodárskej kríze. Zameriavame sa na sklady a agentúry, ktoré nám garantujú základný počet hodín do týždňa (40 hodín/týždeň), nadčasy sú možné a podliehajú sezónnosti. Spoločnosť povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2007/57121/17337/OISS 725/2007)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3537613  Dátum zverejnenia: 9.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac