Pracovník programu primární prevence - pracoviště třebíč

STŘED, z. ú. (MPSV)

Místo práce
Mládežnická 229, 674 01 Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty

Firma:STŘED, z. ú., IČ 70870896, http://www.stred.info
Pracoviště:Mládežnická 229, Nové Dvory, 674 01 Třebíč 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Rámcová náplň práce:
- skupinová práce s třídními kolektivy MŠ, ZŠ a SŠ - příprava a realizace preventivních programů selektivní a všeobecné prevence, adaptační kurzy pro třídní kolektivy, komunikace s pedagogy, vedení metodických setkání pro pedagogy a seminářů pro rodiče
- spolupráce s ostatními organizacemi podobného zaměření
- tvorba metodiky poskytované služby a interních dokumentů v zařízení

Požadujeme:
- VŠ nebo VOŠ vzdělání v jednom z těchto oborů: sociální pedagogika, speciální pedagogika, psychologie, sociální práce
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost
- ochotu dále se vzdělávat
- uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B
- praxi ve skupinové práci

Nabízíme:
- zajímavou práci a prostor pro vlastní kreativitu
- další vzdělávání v rámci oboru
- práci pod supervizí
- odpovídající platové ohodnocení
- 1,0 pracovní úvazek
- předpokládaný nástup od 1. prosince 2016

Nezbytné náležitosti přihlášky:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis (formát A4)
- čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů)

Své žádosti zasílejte do 31. 10. 2016 na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229, 674 01 Třebíč nebo na e-mail: [email protected]

Bližší informace: Mgr. Veronika Dvořáková Tel: 775 725 668, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 11587690714

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2770093  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16000 - 18000 Kč/měsíc