Psycholog - manželský a rodinný poradce/kyně

Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Palackého 3040, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
17780 - 26730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Osobní, rodinní a sociální psychologové (26345)

Pracoviště a kontakty

Firma:Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace, IČ 75004437
Pracoviště:Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace - Poradna pro rodinu Šumperk, Palackého 3040/2, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 17780 do 26730 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- jednooborová psychologie - magisterský studijní program
- psychologická praxe (přímá práce s klienty včetně psychologické diagnostiky) výhodou
- orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a v zákoně č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění
- znalost problematiky náhradní rodinné péče
- alespoň započatý psychoterapeutický výcvik výhodou
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými
- schopnost konstruktivní komunikace
- schopnost držet hranice
- empatie, flexibilita, samostatnost, profesionální přístup
- ochota dále se vzdělávat
- znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Kontaktní osoba pro dotazy k nabízené pozici: PhDr. Monika Stejskalová 731 447 457.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené. Kontakt: e-mailem [email protected] do 23.10.2016.

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11542160757

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
ID: 2755209  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17780 - 26730 Kč/měsíc