Učitel/ka odborných předmětů pro střední školy

Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí (MPSV)

Místo práce
Dukelská 313, 562 01 Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-02
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborných předmětů (23201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí, IČ 00529842
Pracoviště:Dukelská 313, Hylváty, 562 01 Ústí nad Orlicí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-02
Mzdové rozpětí:od 22000 do 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁSTUP DLE DOHODY
Místo výkonu práce: Dukelská č.p. 313, Hylváty, Ústí nad Orlicí
Požadujeme: Magisterské vzdělání pro učitele střední školy s aprobací strojní a automobilní nebo VŠ inženýrského stupně s DPS se specializací na automobily, motorová vozidla, diagnostiku vozidel, strojírenství, stroje a zařízení, technickou dokumentaci.
Nabízíme: 8 týdnů dovolené, příspěvky na stravu a penzijní připojištění

Poslední změna:2016-11-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 10437900729

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2789617  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 - 28000 Kč/měsíc