PPC Specialista

STREEWVIEW CZECH s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
15.06.2021

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici PPC specialista. Zvládáš vytvářet a optimalizovat digitální kampaně Google Ads? ... Tak pokračujem dál.

Co tě čeká?

- Samostatná správa PPC kampaní
- Nastavování a optimalizace automatizovaných PPC kampaní.
- Vyhodnocování výkonnostního marketingu.

Co my čekáme od tebe:

- Zkušenost jako PPC specialista (Google Ads, Facebook Ads, Sklik)
- Orientace na e-commerce
- Znalost Google Spreadsheets, Google Analytics a Google Data studio
- Proaktivní přístup, chuť učit se
- Samostatnost
- Především pečlivost, systematičnost a zodpovědnost k dotahování věcí do konce a držením deadline
- Dobré komunikační schopnosti
- Angličtina na komunikativní úrovní - budeš komunikovat se svými zahraničními kolegy

Co nabízíme:

- Práci buď na HPP nebo OSVČ
- Práci z domova
- Flexibilní pracovní dobu, odveď práci, kterou máš a pak si dělej co chceš:)
- Samostatnou práci
- Jedinečnou neformální kulturu a atmosféru, mladý a sportovně orientovaný kolektiv.

Pokud tě to zaujalo, pošli nám své CV. Pokud se chceš na cokoliv zeptat, tak napiš

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme certifikovaným partnerem společnosti Google pro tvorbu Google Street View v oblasti střední Evropy.
ID: 4102916  Dátum zverejnenia: 14.6.2021