IT - Systémový/á administrátor/ka

RegioJet a.s.

Místo práce
Brno-město, Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
02.12.2018
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce na této pozici bude:
- správa, údržba, aktualizace a zajištění bezpečnosti všech Linux a Windows serverů holdingu STUDENT AGENCY
- administrace a správa rozsáhlé IT infrastruktury, která má 300 serverů ve dvou moderních datacentrech, provozuje služby pro statisíce zákazníků a více než 1000 zaměstnanců v padesáti lokalitách v rámci EU
- instalace a podpora vybraných interních aplikací provozovaných na serverech společnosti
- administrace core síťové infrastruktury v datacentrech (AS, BGP, OSPF)
- administrace sítě a aktivních síťových prvků
- řešení bezpečnostní politiky, další rozvoj infrastruktury
- nejedná se o koncovou podporu uživatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vidíte se na této pozici? Pak Vám nabízíme:
- příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
- příležitost být součástí rozsáhlého moderního IT ve STUDENT AGENCY holdingu
- zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
- výkon práce s nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi
- příležitost ovlivňovat chod IT oddělení svými nápady
- pružnou pracovní dobu možnost home office
- zajímavé a atraktivní zaměstnanecké benefity
- systém vzdělávání a školení na základě individuálního plánu
- pracoviště v centru Brna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Vývojářský tým holdingu STUDENT AGENCY se neustále rozrůstá. V současné době posouvá naše špičkové produkty 5 produktových týmů, ve kterých pracuje 27 softwarových specialistů různých úrovní, znalostí a zkušeností. Vyvíjíme webové aplikace za použití moderních technologií, které běží v netriviálním hardwarovém prostředí a slouží tisícům uživatelů denně. Naši programátoři pracují v menších skupinách 3 až 10 lidí a úzce spolupracují s kolegy z produktových oddělení. Chcete se podílet na vývoji našich špičkových produktů? Nahlédněte do našeho IT oddělení. V současné chvíli hledáme nového kolegu na pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kandidáta, který má následující odborné znalosti::

- znalost administrace operačního systému GNU/Linux (Debian, CentOS)
- znalost provozu a konfigurace služeb – Apache, Tomcat, MySQL, PostgreSQL, Postfix+Dovecot a další
- znalost protokolu TCP/IPv4/IPv6 a konfigurace sítí
- znalost administrace a konfigurace aktivních síťových prvků
- zkušenosti s VMware Vsphere virtualizací a vSAN technologií
- znalost HW serverů a diskových polí
- znalost skriptování v Bash
- rád řeší složité problémy a hledá optimální řešení na úrovni správy a provozu serverů
- je ochotný držet pohotovost
- je samostatný, spolehlivý
- má týmového ducha a proaktivní přístup

Vaší výhodou jsou:
- zkušenosti s technologií Cisco, Dell, Mikrotik, CheckPoint
- zkušenosti s administraci Windows Server a AD
- zkušenosti se správou většího množství serverů a rozsáhlé LAN/WAN sítě
- zkušenosti s provozem HA řešení
- zkušenosti s pokročilou správou sítí (BGP, OSPF)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina STUDENT AGENCY se zaměřuje na široké portfolio služeb – jsme předním prodejcem letenek a zájezdů, největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí a také nejúspěšnějším soukromým autobusovým a vlakovým dopravcem - RegioJet. Naší firemní filozofií je poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby za skvělé ceny.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3543274  Dátum zverejnenia: 20.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30.000 - 40.000