Pasivní linka - operátor s úsměvem-HPP+fix+bonusy+6h

Studio Moderna, s.r.o.

Místo práce
U Nákladového nádraží, Praha 3-Žižkov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Získej praxi v nejsilnější direct marketingové společnosti v Evropě!
Jsme call centrum s nejnižší fluktuací - od nás lidi neodcházejí!

U nás je pracovní doba jen 6 hodin denně, přitom si vyděláš víc než jinde za 8 hodin! Vydělej si 20.000Kč, 30.000Kč nebo i víc!
Hledáš práci, která Tě bude bavit? Chceš pravidelný příjem a bohaté zaměstnanecké výhody? V tom případě hledáme právě Tebe!

Co tě u nás čeká?

• Budeš řešit příchozí objednávky a pomáhat zákazníkům ve výběru našich dalších produktů Dormeo, Delimano
• Budeš si užívat přátelský kolektiv a potkávat stejné optimisty jako jsi ty :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• U nás je pracovní doba jen 6 HODIN DENNĚ, přitom si vyděláš víc než jinde za 8 hodin!
• Můžeš ale pracovat i déle než 6 hodin, za přesčasy získáváš navíc ještě příplatek!
• Investujeme do tebe – do každého nového zaměstnance investujeme 20.000 Kč za měsíc!
• Zdarma získáš kurz prodejních dovedností, naučíme tě efektivně pracovat s lidmi a perfektně prodávat jakýkoliv produkt!
• Pracovní příležitost pro všechny, kteří chtějí začít budovat svou kariéru v obchodním týmu, na věku nezáleží

A co dalšího ti nabízíme?

• Práci ihned na HPP
• Fixní plat + neomezené měsíční provize z prodeje. Vydělej si 20.000Kč, 30.000Kč nebo i víc!
• Peníze na účtu hned na začátku měsíce
• Motivační soutěže o hodnotné ceny
• Výrazné zaměstnanecké slevy 30% - 70% na naše skvělé produkty
• Speciální finanční odměna 7.000 Kč za doporučení každého nového kolegy
• Stravenky v hodnotě 105 Kč již ve zkušební době
• MultiSport karta - vstup zdarma do sportovní a relaxačních zařízení
• Sphere karta - výhody na každém kroku, slevy u 10.000 obchodníků
• Fitness centrum ZDARMA
• Teambuildingy
• Přátelský tým, ve kterém se budeš cítit dobře
• Denně tu pro tebe bude Supervizor, který ti pomůže s rozvíjením tvých prodejních dovedností
• Kancelář 5min. od metra Želivského – odvoz zajištěn i firemním autobusem
• Nástup možný ihned

Jak poznáš, že hledáme právě tebe?

• Baví tě komunikovat s lidmi, pomáhat jim, hledat řešení a dotahovat věci do konce
• Nadšení a zodpovědnosti je to, co ti nechybí – máme skvělé produkty a nadšení pro věc nám pomáhá je prodávat zákazníkům
• Mluvíš plynule česky nebo slovensky
• Máš týmového ducha a víš, že v práci ve skupině je síla
• Rád se učíš novým věcem a máš chuť na sobě pracovat
• Práci na PC zvládáš na základní úrovni, např. poslat email

Pošli nám prosím svoje CV. Těšíme se na tebe!
Podívej se na náš facebook https://www.facebook.com/studiomodernacz/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Studio Moderna je mezinárodní společnost působící ve 21 zemích Evropy. Jsme nejsilnější direct marketingová společnost v Evropě. Mezi naše značky patří mimo jiné značka Dormeo, která získala prestižní cenu SUPERBRANDS 2016, 2017,2018 a 2019.
ID: 3655178  Dátum zverejnenia: 29.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 40 000 Kč/měsíc