Servírka/číšník do Německa

SunAgency s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do hotelů a restaurací po celém Německu hledáme servírky/číšníky. Jste komunikativní a máte chuť pracovat několik měsíců v zahraničí, nebo hledáte dlouhodobou práci?
Pokud máte němčinu na dobré úrovni a nebojíte se komunikovat, pak hledáme právě Vás!
Práci máme pro profesionály s dobrou němčinou v provozech Ala carte, tak i pro začínající pomocné číšníky/servírky.
Náplň práce
- obsluha hostů
- přijetí objednávky
- nošení talířů a nápojů
- práce s pokladním systémem, nebo příprava nápojů - dle pozice

Požadavky
komunikativní němčina
příjemné vystupování
vyučení nebo praxe v oboru

V případě zájmu o některou z pozic nám zašlete svůj životopis, kde nezapomeňte uvést případné zkušenosti s prací v oboru. Poté se domluvíme na dalším postupu. Těšíme se na spolupráci!
Pokud chcete být mezi prvními, kterým se ozveme zpět, doporučujeme se rovnou nezávazně registrovat na našich stránkách www.sunagency.cz :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na plný úvazek 5 dní v týdnu
- ubytování a strava zajištěna
- práce na německou smlouvu
- proplacená dovolená
- přesčasy proplaceny
- k výplatě navíc zpropitné

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

SunAgency je společnost, která spolupracuje s hotely a horskými chatami v Německu a Rakousku. Na těchto pozicích máš zařízené ubytování i stravu a je možné zůstat v práci jen jednu sezónu, nebo ti najdeme zaměstnání na stálo.
Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis a my se ti ozveme zpět.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomie a hotelnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SunAgency pro tebe vybírá nejlepší práce z hotelnictví a sociálních služeb především z oblastí Rakousko a Německo. Stačí si jen vybrat. Podívej se na naše stránky, kde pravidelně aktualizujeme volné pozice. Všechny naše pracovní pozice jsou na smlouvu přímo se zaměstnavatelem. Více informací na našich stránkách www.sunagency.cz nebo www.pomahejstarsim.cz. Budeme se těšit na naši spolupráci :)

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4114735  Dátum zverejnenia: 19.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 300 EUR/měsíc