Pomocný pracovník v zemědělství

Svobodný statek na soutoku, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
5, 412 01 Terezín, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
70 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě (92110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Svobodný statek na soutoku, o.p.s., IČ 22795782
Pracoviště:České Kopisty 5, Terezín, 412 01 Litoměřice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 70 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní náplně: Jde o ruční práci v ekologickém zemědělství - pletí na kolenou, okopávání, ruční plečkování, a jiné ruční zemědělské práce více "tradičního" typu. Práce je spravidla závislá i na počasí - když prší, se většinou nepracuje. Naopak, při hezkém počasí je možnost pracovat déle. Mzda se vyplácí jednou měsíčně, s možností jedné zálohy. To je potřeba respektovat.
Další požadavky:
- Ochota pracovat dle zadání, spolehlivost a ochotu k výkonu - naše pole bude na tyto lidi sčásti odkázáno.
- Ochota přicházet pravidelně a často, a na dohodnutý čas.
- Schopnost nezapomínání nářadí na poli: Pracujeme se speciálním ručním nářadím, které je nutno vždy osobně vrátit.
- Základní ochota sladit se -alespoň v čase práce- s principy ekologického zemědělství.
- Na místě žijeme s lidmi se speciálními potřebami /mentálně a duševně jiní/, kteří pomáhají někdy i na poli; takže požadavkem je i schopnost chování se vůči těmto lidem se základní úctou a se slušným vyjádřováním; jako i ochota dodržovat z toho vyplývající omezení pro spolupracovníky, se kterými budou přijati zájemci obeznámení na místě.
Způsob prvního kontaktu: e-mail (s popisem motivace k práci a s životopisem).

Poslední změna:2017-05-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12433170747

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3046179  Dátum zverejnenia: 5.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 70 Kč/měsíc