.NET Progarmmer Senior /Junior

Synapsis Recruitment s.r.o.

Místo práce
PALLADIUM Praha, Náměstí Republiky, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
upon agreement
Mzdové podmínky (brutto)
3 200 - 5 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JAKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE?
-Vývoj systémů na platformě MS .NET (backend, frontend)
-Spolupráce na analýze požadavků a návrhu řešení
-Rozvoj a údržba stávajících i nových systémů
-Komunikace s ostatními členy týmu
-Zavedení CI/CD v ramci projektu ekosystemu Order management systemu
-Vylazení výkonu/ stability / performance aplikace

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?
-Plný úvazek ve stabilní společnosti se sídlem v centru Prahy (Palladium)
-Možnost práce z home office z 50 %
-Přátelský kolektiv a příjemné mezinárodní pracovní prostředí
-Možnost práce na dalších projektech v rámci
-Herní místnost na IT, ledničku s nápoji, zajímavé teambuildingy min 4x rok (fitness day s trenérem, via ferraty, víkend na horách, paintball, laser game, escape rooms, bowling…), v létě grilování a pivo na
terase, Multisport karta
-Z dalších benefitů poté nabízíme penzijní připojištění, poradenskou službu uLékaře.cz, 5. týden dovo lené navíc, 5 sick days za rok, hodiny jogy 3x týdně, atd

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Náš klient je nějvětší obchodník s cennými papíry ve střední a východní
Evropě. Našim klientům, investorům z celého světa, nabízíme široké portfolio investičních služeb, a to nejen
v Praze, ale i v dalších světových finančních centrech, jako například v Londýně, Miláně, Bukurešti, Varšavě či Bratislavě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT/IS

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý
AngularJS - Základy

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nehledáme mistra světa. Pokud se chceš rozvíjet v .NET a nemáš seniorní zkušenosti, i tak tě rádi zvážíme. U kandidáta hledáme chuť se rozvíjet, potenciál a drive.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální a konzultační společnost a zaměřujeme se na vyhledávání kandidátů na střední a manažerské pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4182528  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 200 EUR/měsíc