Obchodní zástupce v České republice

Szintetika Kft.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máte ambiciózní, podnikavou, odchodovou osobnost a chcete pracovat s lidmi, podnikat, dělat prodej - nebo máte zájem o design interiéru, architektury nebo styl - pošlete nám svůj životopis v angličtině včetně fotografie!
Požádejte o zaměstnání obchodního zástupce v maďarské rodinné společnosti! Příležitosti, důvěryhodnost, spolehlivost, poctivost, konkurenceschopnost v zaměstnání v západní České republice.

ÚKOLY:
• Prodej záclon, závěsu a dalšího domácího textilu
• Provádět nabídky a prodeje na základě vzorků a katalogů
• Neustálý osobní a telefonický kontakt s našimi stávajícími zákazníky
• Hledání nových zákazníků, budování obchodních vztahů
• Terénní práce 4 dny v týdnu v západní části České republiky, 1 denní správa a reportování
• Aktivní účast na budování prodejních strategií území
• Průběžná spolupráce s hlavním čtvrtletím

OČEKÁVÁME:
• Aktivní znalosti českého jazyka (písemné a ústní)
• Pokročilé znalosti angličtiny (výhodou je znalost maďarského jazyka)
• Vlastní podnik pro fakturační provizi (a.s., s.r.o., nebo osvč)
• Dokončené středoškolské vzdělání
• řidičský průkaz kategorie B a zkušenosti s jízdou
• Vlastní auto
• Zkušenosti nebo vzdělání v oblasti prodeje
• Výjimečná komunikační a kontaktní dovednost
• Samostatná rozhodovací schopnost
• Přesnost, pořádek
• Vysoká zatížitelnost

NABÍZÍME:
• Konkurenční úroveň odměňování
• Dlouhodobá práce ve stabilní společnosti
• Kontinuální trénink společnosti, prodeje a produktů
• Pracujte ve vynikajícím mezinárodním týmu
• Příležitosti ke kontinuálnímu rozvoji
• Předvídatelné očekávání
• Spravedlivé vypořádání
• Neustálé, aktuální informace o práci

Těšíme se na Vaši žádost, pošlete nám svůj životopis v anglickom jazyku na [email protected]!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Szintetika kft, veľkoobchod s bytový textilom so sídlom v Győri
ID: 3492066  Dátum zverejnenia: 14.9.2018