Svářeč/ka v ochranné atmosféře

T Machinery a.s. (MPSV)

Místo práce
Baťovka 1285, 1 2 Ratíškovice, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:T Machinery a.s., IČ 63478773
Pracoviště:Baťovka 1285, 696 02 Ratíškovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 14000 do 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na životní pojištění
Ubytování, v podnikové ubytovně za zvýhodněných podmínek
Naturální výhody, možnost pronájmu firemního rodinného domu za výhodných podmínek
Podnikové stravování, příspěvek na stravné
Dovolená navíc, celkem 25 dnů
Zvláštní prémie, osobní ohodnocení, roční odměny

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nutný je platný svářečský průkaz CO2 (úřední zkouška), praxe ve sváření silných plechů.
Profesní životopisy zasílejte poštou nebo e-mailem na adresu:[email protected]. Pro osobní jednání jsou vymezeny hodiny personálního oddělení na dva dny v týdnu, a to v úterý a ve čtvrtek, vždy od 8.00 - 14.00 hodin.

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11506820747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2- zkoušky podle EN (úřední zkouška)
ID: 2744808  Dátum zverejnenia: 1.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14000 - 25000 Kč/měsíc