Strojní inženýr | Zajímavé projekty ve vývoji

Talentica s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* budete se podílet na zavádění nových produktů do výroby
* budete spolupracovat na vývojových projektech s kolegy ze zahraničí
* v rámci projektů budete komunikovat s dodavateli a se zákazníky v zahraničí
* budete mít na starosti správu technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* příležitost rozvoje a kariérního postupu
* velmi příjemný pracovní kolektiv
* možnost uplatnění svých nápadů v praxi
* denní využití anglického jazyka
* zajímavé benefity jako dovolená navíc, lístky na sportovní utkání, dotované stravování, jazykové kurzy apod.

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do 7 dní.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Prestižní zahraniční výrobní společnost vyrábějící audiotechniku pro nejvýznamější světové automobilky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ technického směru (strojní/elektro) - šance i pro absolventy VŠ!
* znalost některého z 3D CAD/CAM SW (Catia výhodou)
* anglický jazyk na pokročilé úrovni je podmínkou
* samostatnost, proaktivita, zájem na sobě pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2763260  Dátum zverejnenia: 15.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000