Pracovník komunikácie so slovenskými zákazníkmi - Grécko

Talentinno s.r.o.

Miesto práce
Athens, Greece
Od 1 100 EUR/mesiacpravidelné měsíční bonusy, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• telefonická aj elektronická komunikácia v mene klienta s SLOVENSKY hovoriacimi zákazníkmi volajúcimi zo Slovenskej republiky
• zisťovanie problémov a návrhy ich riešenia
• predstavovanie produktov a služieb
• stanete sa súčasťou medzinárodného tímu
• každodenná práca s PC
• hoci ide primárne o pasívnu linku, občas bude potrebné zákazníkovi aj zavolať

Prečo nám zaslať životopis?

• získate plat zložený z fixnej čiastky a pravidelných mesačných bonusov
• v priebehu roka tiež 13. a 14. plat
• budete pracovať v skvelom tíme ľudí, ktorý si pomáhaju a pracujú pre spoločný cieľ
• budete pôsobiť v zázemí moderných kancelárií priamo v Grécku - Aténach
• zdokonalenie svoje jazykových schopností (kurzy gréčtiny zdarma)
• budete mať možnosť profesijného rastu, keďže spoločnosť rada využíva potenciál svojich zamestnancov a novo otvárané pozície dopĺňa najčastejšie práve z ich rád
• získate tiež bonusy za vernosť aj za odporúčanie ďalšieho zamestnanca
• samozrejmosťou sú príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky (+ 75%)
• občerstvenie na pracovisku, kafetéria, firemné akcie a mnoho ďalšieho

S čím Vám pomôžeme?

• spoločnosť zabezpečí letenky a dopravu z letiska
• 3 týždne ubytovanie na hoteli zadarmo
• k ruke budete mať špeciálne zľavy a ponuky (reštaurácie, obchody a služby)
• získate plne hradené školenie
• dostupná je tiež lekárska starostlivosť v prípade potreby

Informácie o výberovom konaní

Chcete začať novú kariéru v zahraničí?

Baví Vás komunikácia so zákazníkmi?

Chcete pracovať pre silnú nadnárodnú firmu?

Zvládnete komunikovať v angličtine minimálne na úrovni B2?

A čo takto ešte navyše získať prax v medzinárodnej firme s pobočkami po celom svete, kam sa môžete časom aj presunúť?

Ak áno, potom ste presne ten človek, ktorého hľadáme!

Z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že táto skúsenosť bude silným bodom vo vašom životopise a pomôže Vám tiež v ďalšom kariérnom rozvoji!

Z pozície personálne agentúry, ktorá spolupracuje s klientmi po celom svete Vám veľmi radi ponúkneme vlastné osobné skúsenosti s prácou u nášho klienta v Grécku a tiež so životom v tejto krajine! Pretože kým si niečo sami nevyskúšate, nemáte úplne správnu predstavu! Náš tím je zložený z kolegov, ktorí v Grécku aktuálne žijú, či prípadne ešte v nedávnej minulosti žili, všetky informácie Vám teda poskytneme z prvej ruky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Staňte sa súčasťou medzinárodného tímu, kde budete špecialistom zákazníckej starostlivosti pre najväčšie svetové značky.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálna agentura
ID: 3910112  Dátum zverejnenia: 17.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac