Otvorte si s nami dvere do sveta! SK/CZ Špecialista zákazníckej podpory v Grécku

Talentinno s.r.o.

Miesto práce
Athens, Greece
Od 1 100 EUR/mesiacpravidelné mesačné bonusy 13. a 14. plat príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte novú medzinárodnú skúsenosť, plánujete pauzu (gap year) alebo by Ste radi zlepšili svoje komunikačné zručnosti? Pokiaľ Ste si odpovedali áno, poďte pracovať do prímorských slnečných Atén!

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• telefonická, e-mailová a chatová komunikácia v mene klienta so SLOVENSKY hovoriacimi zákazníkmi volajúcimi zo Slovenskej republiky (ponuka práce možná aj pre česky hovoriacich uchádzačov)
• odpovedanie na otázky a priania zákazníkov a návrh riešení ich problémov
• predstavovanie produktov a služieb
• každodenná práca s PC a občasná administratívna práca v interných systémoch
• spolupráca s kolegami v profesionálnom medzinárodnom tíme v anglickom jazyku

Ponúkame:

• plat zložený z fixnej čiastky a pravidelných mesačných bonusov
• v priebehu roka taktiež 13. a 14. plat
• zázemie moderných kancelárií priamo v Aténach neďaleko pláže
• zdokonalenie si Vašich jazykových schopností
• možnosť kurzov gréčtiny zdarma
• možnosť rýchleho profesijného rastu - spoločnosť rada využíva potenciál svojich zamestnancov a novo otvárané pozície dopĺňa najčastejšie práve z ich rád
• samozrejmosťou sú príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky (+ 75 %)
• k dispozícii je tiež občerstvenie na pracovisku, kafetéria či firemné akcie, na ktorých sa stretnete s kolegami z celej Európy

S čím Vám pomôžeme?

✓ zabezpečenie letenky a doprava z letiska na hotel
✓ 2-4 týždne ubytovania na hoteli zadarmo
✓ plne hradené školenie s certifikáciou
✓ k dispozícii budete mať špeciálne zľavy a ponuky – zľavová kartička (reštaurácie, obchody a služby)
✓možnosť súkromného zdravotného poistenia

Ak Váš láka zažiť nové dobrodružstvo či získať cenné zahraničné skúsenosti, neváhajte nám poslať svoj životopis!

Naši recruiteri Vám budú k dispozícii v priebehu celého prijímacieho konania. :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Pracujte v Grécku pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a ktorá minulý rok už po niekoľkýkrát získala ocenenie za najlepšie pracovisko v Grécku, kde sa zamestnanci môžu tešiť z inkluzívneho, multikultúrneho a dynamického prostredia s možnosťou rýchleho rozvoja svojej kariéry. Spoločnosť taktiež spolupracuje s mnohými dobre známymi nadnárodnými spoločnosťami a svetovými značkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Nadšenie pre komunikáciu so zákazníkmi
• Žiadne predchádzajúce skúsenosti so zákazníckym servisom však nie sú nutné - spoločnosť Vás všetko zaučí v rámci úvodného plateného tréningu

Personálna agentura
ID: 4303517  Dátum zverejnenia: 20.7.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac