Nástrojař/údržbář (vstřikolisy) - příležitost ve Švýcarsku

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Švýcarsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
100.000 - 130.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete zodpovědní za plánování a provádění servisních a údržbových prohlídek vstřikovacích forem (včetně oprav).
• Provádění denních kontrol - standardní a generální údržby, diagnostika nástroje
• Při problému zanalyzujete chybu, navrhnete a implementujete opatření.
• Součástí Vaší práce bude kompletní dokumentace veškeré práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 13. plat
• Podpora při relokaci, pomoc při hledání ubytování
• 4 týdny dovolené
• Vzdělávání a školení a mnoho dalších benefitů

Práce v jednosměnném provozu

Informace o náboru

Úvodní pohovor budete absolvovat s námi, následně proběhne první telefonický rozhovor s personalistkou v němčině. Poté se domluvíte již na osobní schůzce ve společnosti, což pro Vás znamená 3denní výlet do Švýcarska s úhradou nákladů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je švýcarská společnost, která se specializuje na výrobu plastových dílů a konstrukci vstřikovacích forem pro různá průmyslová odvětví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ vzdělání - technického směru
• Komunikativní němčina
• Technické znalosti z oblasti vstřikovacích nástrojů, praxe se vstřikovacími formami
• Orientace v technické dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3466112  Dátum zverejnenia: 10.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100.000 - 130.000,- Kč