Projektový manažer (automotive)

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Okres Nový Jičín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude vést přibližně desetičlenný projektový tým, pracovat na návrzích projektů, které následně budete také realizovat. Budete sledovat a kontrolovat pokroky projektů, plánovat procesy a kapacity nutné k vývoji produktů vhodných pro sériovou výrobu. Součástí Vaší práce bude zároveň hodnocení výkonů členů projektového týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Připravený služební automobil využitelný i k soukromým účelům

· Možnosti kariérního růstu i zahraničních stáží

· Odborné a jazykové vzdělávání

· Flexibilní pracovní dobu

· Možnost práce z domova až 3 dny/týden v závislosti na projektu

· 13. plat

· Podíl na zisku společnosti

· Širokou škálu benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, podpora sportovních a volnočasových aktivit, zvýhodněné tarify apod.)

· 5 týdnů dovolené

· Příspěvek na dopravu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedna z nejvýznamnějších firem Moravskoslezského kraje působící v oblasti automotive, hledá kolegu na pracovní pozici projektového manažera.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme člověka, který:

· Má vzdělání technického, strojírenského, nebo ekonomického směru

· Má zkušenosti s vedením projektových týmů v segmentu automobilového průmyslu

· Má znalosti problematiky projektového managementu

· Umí komunikovat v anglickém, nebo německém jazyce na vysoké úrovni

· Je zodpovědný, umí pracovat pod tlakem

· Je týmový hráč, ale má zároveň přirozenou autoritu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3511844  Dátum zverejnenia: 9.10.2018