Chůva/výpomoc v domácnosti

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro českou rodinu hledáme spolehlivou a zkušenou paní na pozici:

Náplň práce:
• Každodenní péče o 3 děti školního a předškolního věku
• Každodenní vyzvednutí a odvoz ze školky/školy (rodinným automobilem)
• Doprovod dětí na zájmové kroužky
• Zajištění aktivního odpoledního programu
• Pomoc s domácími úkoly
• Příprava svačin a případně večeří
• V případě nemoci celodenní péče dle dohody
• Výpomoc s domácími pracemi: žehlení prádla, průběžný drobný úklid

Požadujeme:
• Zkušenost s prací s dětmi v rodinách nebo předškolních zařízeních
• Pozitivní vztah k dětem i k domácím pracím
• Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidička
• Čistý trestní rejstřík
• Velmi dobrou znalost českého jazyka
• Časovou flexibilitu, loajálnost

Nabízíme:
• Pracovní doba: pondělí - pátek, 12:00 - 20:00 hod
• Dlouhodobou spolupráci
• Zajímavé finanční ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Rodina

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3989480  Dátum zverejnenia: 20.10.2020