.NET Developer

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S jakými nástroji u nás budeš pracovat a do jaké míry bys je měl umět používat:

- Mozek – mnohem důležitější než to, kolik softwarových toolů znáš, je pro nás způsob, jakým uvažuješ a do jaké míry jsi proaktivní v hledání řešení. Se vším ostatním ti rádi pomůžeme.
- Vyvíjíme primárně v C# (tohle je nezbytné plus) ale F# nám také není cizí („nice to have“, ale netrváme na tom).
- Služby navrhujeme pomocí principů SOA, microservices (tohle je menší plus).
- Na komunikaci nám dohlíží Service Bus služba – RabbitMQ (to tě když tak naučíme).
- Pro ukládání dat používáme MSSQL a MongoDB (tohle je úplně normální plus).
- Měl/a bys znát princip fungování webových aplikací (HTTP, REST API).
- Pro uložení kódu používáme GIT (to tě když tak také naučíme).
- Technickou dokumentaci vytváříme sice v češtině, s novými informacemi si ale budeš muset poradit v angličtině.
- Confluence a Jira – základ organizace naší práce, proto by bylo dobré, aby ses uměl orientovat buď v těchto, nebo v podobných nástrojích pro řízení projektů.
- Pro vývoj frontend aplikací používáme React.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Budeš mít přímý podíl na projektech, které pomáhají našim klientům v každodenním životě.
- Možnost spolupráce na HPP i na IČO.
- Zaměstnancům nabízíme standardní balíček benefitů jako je týden dovolené navíc, sick days, stravenky, Flexi Passy, flexibilní pracovní doba, kurzy angličtiny, dotovaná Multisport karta, firemní sleva na nákup elektroniky, zvýhodněný rodinný tarif na volání/data atd.
- Dog-friendly office, rádi uvítáme i tvého čtyřnohého kamaráda.
- V naší firmě vládne hodně rodinná a pohodová atmosféra, rádi se vídáme i ve volném čase. Jakmile to situace umožní, rádi tě s námi vezmeme někam na vodu, na lyže, můžeš s námi zaběhnout i maraton, nebo prostě jen zajdeme po práci na pivo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Rozšiřujeme tým. Pro našeho klienta hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici: .NET DEVELOPER.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Člověka, který se aktivně podílí na řešení zadání – od sběru požadavků až po nasazení aplikace. Tedy někoho, kdo se nebojí zjišťovat informace a ptát se těch správných lidí.
- V tuto chvíli přecházíme na agilní vývoj, a tak potřebujeme, abys tímto způsobem také uvažoval/a
- Rádi zkoušíme nové technologie, i náš nový kolega by měl mít objevitelského ducha.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4361845  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc