CNC Nastavovač

Tallion Ltd.

Miesto práce
Uttoxeter, Spojené kráľovstvo
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
£10,46 - £15,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC fréz a sústruhov s opreračným systémom FANUC, Heidenhain alebo Mazatrol
Upínanie a výmena kusov. Meranie kalibrami a posuvným meradlom.
Čítanie technickej dokumentácie.

Hodinové sadzby od £10,46 - £15,00 - základne hodiny, 50% príplatky za presčasy a soboty, 100% nedele.

- motivujúce finančné ohodnotenie
- anglická pracovná zmluva
- prihlásenie na všetkých potrebných úradoch
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom
- výborne nastavený systém dovoleniek
- možnosť pracovať presčasy a víkendy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je firma, ktorá patrí medzi svetových výrobcov ťažkej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vhodný kandidáti musia mať skúsenosti s obsluhou frézy alebo sústruhu, pracovať samostante a rozumieť výkresovej dokumentácii.

Tallion Ltd. je pracovná agentúra, ktorá dlhodobo úspešne pôsobí na anglickom trhu. Sústreďuje sa na strojársky priemysel a spolupracuje so svetovými firmami ako je napr. JCB, ich dodávateľmi. Pre tieto firmy zabezpečuje kvalifikovaných pracovníkov hlavne zváračov, zámočnikov, CNC mechanikov, lakerníkov, zlievačov a pracovníkov montážnej linky a operátorov vysokozdvižných vozíkov.
Nové pracovné miesta máme denne, aktuálne ponuky práce nájdte na našich webových stránkach www.tallion.co.uk alebo www.tallionrecruitment.co.uk.
ID: 3411033  Dátum zverejnenia: 5.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: £10,46 - £15,00