Finančný manažér

TARGET Executive Search

Miesto práce
okres Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Finančného manažéra, ktorý bude koordinovať za Slovensko všetky ekonomické činnosti a úzko spolupracovať s regionálnym Finančným manažérom. Do firemnej kultúry nášho klienta dobre zapadne človek, ktorému vyhovuje pracovať v priemysle, ktorý má rád flexibilné, multikultúrne prostredie, je proaktívny a má záujem neustále pracovať na svojom rozvoji.

Náplň práce:

• Spracovanie rozpočtu a finančných plánov organizácie a kontrola ich dodržiavania.
• Strategické finančné plánovanie so zameraním na zabezpečenie finančnej stability spoločnosti a analýza výsledkov hospodárenia.
• Spracovávanie finančných výsledkov, vypracovávanie finančných výkazov a reportov.
• Riadenie činnosti finančného úseku spoločnosti.
• Zodpovednosť za implementáciu metodiky účtovníctva a jej koordináciu v súlade s platnou účtovnou a daňovou legislatívou.
• Reprezentácia organizácie na rokovaniach, spolupráca s audítormi a s finančnými a daňovými orgánmi štátnej správy. Komunikácia s finančnými inštitúciami a obchodnými partnermi spoločnosti.
• Posudzovanie investičných zámerov, kontrola nákladovosti firmy, peňažných tokov, správnosti a včasného uhrádzania platieb.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť, zameraná na výrobu a distribúciu komponentov do automobilového a strojárenského priemyslu. Ide o etablovanú firmu lokalizovanú v blízkosti Senca, ktorá plánuje rozvoj svojich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v regióne Strednej a Východnej Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Kľúčové kompetencie:

• 7+ rokov relevantných pracovných skúseností v oblasti financií (Finančný manažér v menšej spoločnosti, Finančný kontrolór, Hlavný účtovník),
• Pracovné skúsenosti z výrobného prostredia; ideálne z automobilového priemyslu,
• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka,
• Vysokoškolské vzdelanie,
• Znalosť SAP, MS Office (Excel),
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
• Schopnosť pracovať v tíme, v medzinárodnej spoločnosti, v maticovej štruktúre,
• Flexibilná, samostatná a zodpovedná osobnosť s proaktívnym prístupom.

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3272404  Dátum zverejnenia: 22.12.2017