Area Manažér Fashion Retail - východné Slovensko

TARGET Executive Search

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
1500 brutto, Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Area Managera ktorý preberie plnú zodpovednosť za sieť obchodov v Prešovskom regióne. Ideálnym kandidátom je človek ktorý má skúsenosť s retailom ideálne zameraním na textil, oblečenie, kozmetiku a aj iné produkty a zároveň ho baví móda. Má drive a motiváciu posúvať sa, má skúsenosť s riadením väčšieho počtu zamestnancov v rámci jedného alebo viacerých obchodov. Našim klientom je medzinárodná sieť maloobchodných predajní second-hand oblečenia.

Náplň práce:

• Riadenie predaja v jednotlivých obchodoch, dohliadanie na výkony zamestnancov a dodržiavanie predpísaných postupov
• Zodpovednosť za výsledky a plnenie plánu predaja vo zverených obchodoch
• Príprava plánov predaja, reporty predajnosti a plnenia obchodných plánov
• Schvaľovanie a kontrola výdavkov v rámci zvereného rozpočtu
• Koordinácia marketingových činností, realizácia reklamnej a propagačnej stratégie
• Pomoc pri otváraní nových prevádzok v zmysle hľadania nových priestorov, rokovanie s majiteľmi o cenách nájmu, uzatváranie nájomných zmlúv, vybavovanie potrebných povolení
• Výber nových zamestnancov, personálne riadenie a motivovanie predajcov a manažérov obchodov, školenie a rozvoj zamestnancov.
• Zodpovednosť za systematické vystavenie tovaru v spolupráci s Store Managerom
• Pravidelná prezentácia výsledkov v centrále spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je úspešná a rýchlo sa rozvíjajúca medzinárodná sieť obchodov s módou a doplnkami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Kľúčové kompetencie:

• Viacročné pracovné skúsenosti na manažérskej pozícii ( Store manager, Area manager a pod.) v sektore maloobchodu – ideálne móda, šport, kozmetiky, lifestylové produkty.
• Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
• Prehľad v móde a súčasných trendoch v módnom priemysle
• Ochota cestovať v rámci zvereného regiónu
• Schopnosť pracovať samostatne, odhodlanie dosahovať výsledky
• Flexibilná, úprimná, praktická a zodpovedná osobnosť s proaktívnym prístupom

Naším klientom je úspešná a rýchlo sa rozvíjajúca medzinárodná sieť obchodov s módou a doplnkami.

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3311033  Dátum zverejnenia: 19.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 brutto, Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu