Vedúci/a predajne s nábytkom

TARGET Executive Search

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
asap
2500 EUR Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti a kompetencie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vhodná pre samostatného a skúseného obchodníka, ktorý/á už viedol maloobchodný alebo veľkoobchodný predaj, či už ako Vedúci/a predajne, Vedúci/a oddelenia alebo Senior predajca. Zameria sa na riadenie dennej prevádzky kamenného obchodu (Bratislava) a zároveň bude prichádzať so stratégiami a nápadmi, ako podporiť predaj cez marketingové aktivity a získať nových klientov (napríklad hotely, maloobchodné siete a podobne.). Zodpovedá za výsledky spoločnosti na Slovensku, reprezentuje značku na odborných výstavách a veľtrhoch. Reportuje majiteľom v Rakúsku.

Zodpovednosti:
- Viesť kamennú predajňu s malým obchodným tímom (2 kolegovia) a koordinovať dennú operatívu predajne a skladu
- Zabezpečiť zákaznícky servis najvyššej kvality
- Aktívne rozvíjať sieť existujúcich klientov a vyhľadávať nové možnosti predaja
- Sledovať konkurenciu a pružne reagovať na akékoľvek zmeny v požiadavkách zákazníkov
- Pripravovať reporty o obchodných výsledkoch a situácii na trhu, zodpovednosť za P/L
- Podieľať sa na marketingových a PR aktivitách

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je rakúska spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
- 3 a viac rokov obchodných skúseností na podobnej pozícii v maloobchode alebo veľkoobchode (ideálne nábytok alebo „všetko pre dom a byt“, ale nie je to podmienkou)
- Priama skúsenosť s riadením dennej operatívy obchodu (financie, logistika, sklad, zákaznícky servis)
- Znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- Veľmi dobre obchodné a vyjednávacie zručnosti
- Osobná zrelosť, samostatnosť v rozhodovaní, proaktívny prístup k práci
- Vodičský preukaz

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3528673  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 EUR Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti a kompetencie.