Expansion Senior

TARGET Executive Search

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
Dohodou
2500+ EUR; rokovanie o plate bude prebiehať s klientom, uvedená úroveň je orientačná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior Expert pre expanziu zodpovedá za analýzu, plánovanie a návrhy expanzie siete pobočiek. Je hlavným kontaktom spoločnosti pre akékoľvek požiadavky týkajúce sa majetku, či už zo strany prenajímateľov, miestnej samosprávy, susedov alebo štátnej administratívy. Zabezpečuje aktuálnosť dokumentácie týkajúcej sa majetku spoločnosti.

Zodpovednosť:

• Príprava a realizácia rozvoja maloobchodnej siete; identifikácia preferovaných oblastí, v ktorých bude spoločnosť investovať, monitorovanie prebiehajúcich projektov, zabezpečenie podmienok a podkladov pre ďalšiu expanziu
• Príprava kalkulácií, koordinácia prípravy projektovej dokumentácie a všetkých povolení pre expanziu (v súčinnosti s projekčnou kanceláriou)
• Participácia pri vyjednávaní o prenájme, lízingu, obnove existujúcich zmlúv (spolupráca s externou právnou firmou)
• Riadenie celého procesu až po získanie stavebného povolenia; monitoring a reporting ohľadom schválených projektov
• Monitorovanie a aktualizácia existujúcich nájomných zmlúv, zabezpečenie predĺženia platnosti, identifikácia nevyužitých pozemkov a ich postúpenie
• Hlavný kontakt pre všetky požiadavky týkajúce sa prenajatých pozemkov
• Príprava dokumentácie a podpora pri tendroch

V prípade, že spĺňate stanovené požiadavky a máte záujem o túto pozíciu, prosíme o zaslanie vášho životopisu. Vybraných kandidátov skontaktujeme ohľadom osobného stretnutia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je medzinárodná olejárska firma so silným zastúpením na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika, Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Prax v oblasti expanzie maloobchodu/Real estate/Development so zameraním na maloobchodné projekty, znalosť podmienok na trhu, znalosť legislatívy a postupov v tejto oblasti
• 10 rokov skúseností, z toho aspoň 3 roky so zameraním na retail expanziu.
• Univerzitné vzdelanie (technické, manažment)
• Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
• Výborné organizačné, vyjednávacie a komunikačné schopnosti
• Otvorený novým nápadom, schopný zmeniť zabehnuté procesy

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3564694  Dátum zverejnenia: 8.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500+ EUR; rokovanie o plate bude prebiehať s klientom, uvedená úroveň je orientačná