Riaditeľ úseku ľudských zdrojov

TATRAVAGÓNKA a.s.

Miesto práce
Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie oddelenia ľudských zdrojov s počtom 18 zamestnancov
  • Plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti
  • Príprava stratégie a personálnej politiky a ich následná implementácia v rámci celej akciovej spoločnosti
  • Nastavenie systémov odmeňovania, hodnotenia a vzdelávania
  • Definície pozícii a požiadaviek na ich obsadenie ako aj samotný výber kandidátov v rámci celej skupiny
  • Vypracovanie rozpočtu oddelenia
  • Organizácia a vedenie výberových procesov podľa aktuálnych potrieb spoločnosti
  • Príprava a implementácia plánov pre stabilizáciu zamestnancov a motivačných procesov v spoločnosti
  • Návrh sociálneho systému pre zamestnancov podľa interných smerníc
  • Poradenstvo pre manažérov spoločnosti v otázkach ľudských zdrojov
  • Vedenie a koordinácia integrácie ľudských zdrojov a stratégií s obchodnou stratégiou, celkovou stratégiou a organizačným plánovaním
  • Sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov
  • Navrhovanie personálneho obsadenia jednotlivých výkonných tímov
  • Nastavovanie systému školení a participácia na školiacich aktivitách
  • Aktívna spolupráca s odbormi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

pracovno-právne vzťahy, nábor a vyhľadávanie, odmeňovanie, mzdy, projekt. manažment v oblasti ĽZ

Počet rokov praxe

5

  • Komunikatívnosť
  • Tímový hráč
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Zameranie na cieľ
  • Kreativita
  • Precíznosť
  • Flexibilita
  • Dynamika
  • Výborné organizačné schopnosti
  • Skúsenosti s programom pre HR oblasť
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3306604  Dátum zverejnenia: 9.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.