Koordinátor/ka integrovanej logisitiky

TATRAVAGÓNKA a.s.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
ASAP
Mesačne od 1000€ (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti)+ 50 € bonus za dochádzku, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Mapovanie logistických procesov v rámci výrobného procesu a následné podávanie návrhov na zefektívňovanie,
  • optimalizácia procesov (skladových zásob, materiálových tokov) s cieľom znižovania nákladov,
  • príprava vstupných analýz a podkladov pri zavádzaní nových procesov a ich rentabilnosť,
  • nastavovanie procesov podľa princípov Lean manažmentu,
  • podávanie a zavádzanie nových technických riešení do procesu,
  • intenzívna spolupráca s ostatnými úsekmi spoločnosti pri navrhovaní procesov a systémových riešení,
  • zodpovednosť za implementáciu a udržiavanie zavedených procesov a ich kontinuálne zlepšovanie,
  • nastavenie a sledovanie KPI ukazovateľov,
  • vytváranie a zavádzanie nových interných štandardov a metodických postupov,
  • podpora supervízorov pri dennej operatívnej agende.

  • Odmeny pri výročiach,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

    V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0918 735 724.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    Technické, ekonomické.

    • Prax v logistike (výrobnej alebo skladovej) min. 3 roky,
    • znalosť CAD programov- mierne pokročilý,
    • znalosť Zákonníka práce- výhodou,
    • anglický jazyk- výhodou,
    • SAP- výhodou,
    • skúsenosť s riadením a motivovaním ľudí,
    • vysoká miera samostatnosti a proaktivity.

    ✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
    ✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
    ✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
    ✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
    ✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
    ✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov
    ID: 3595246  Dátum zverejnenia: 7.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačne od 1000€ (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti)+ 50 € bonus za dochádzku, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.