Reagujte bez životopisu

Operátor/ka plus – mzda až 31 500 kč, za nástup 50 000 Kč

TE Connectivity Czech s.r.o.

Místo práce
K AMP, Kuřim, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 500 Kč/měsíc13. plat, výkonnostní prémie, pravidelné navyšování mzdy,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Hlavní činností našich skvělých operátorek a operátorů je obsluha automatických lisů – jedná se o různorodou – fyzicky nenáročnou práci, která Vás bude bavit.
- Zodpovědný přístup je u nás důležitý, provádění pravidelných kontrol finálních výrobků a jednoduchá evidence základních parametrů Vám půjde od ruky – navíc při jakémkoliv problému za Vámi stojí silný tým – stálá podpora je tak samozřejmostí – táhneme za jeden provaz!
- Postupně Vás naučíme i pokročilejší operace jako je obsluha automatické bodové svářečky, přesnější nastavení zařízení a kontrolního systému (proto PLUS v názvu pozice :)
- Zakládáme si na čistém a bezpečném prostředí pro všechny naše zaměstnance. Proto je nutné udržovat pořádek na svém pracovišti – ať se tu prostě všichni cítíme fajn.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- NÁBOROVÝ BONUS 50 000 Kč
- NÁSTUPNÍ MZDU až 31 500 Kč (ZÁKLAD 26 500 Kč+ PŘÍPLATEK ZA SMĚNNOST CCA. 2 000 Kč + BONUS ZA KVALITNĚ ODVEDENOU PRÁCI A DOCHÁZKU 1 500 Kč + PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU AŽ 2 500 Kč)
- 13. PLAT
- FIREMNÍ AUTOBUS Z BRNA
- 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
- CHUTNÉ TEPLÉ JÍDLO V NAŠÍ KANTÝNĚ ZA POUHÝCH 30 KČ – NA VÝBĚR Z 8 JÍDEL (OBĚDY I VEČEŘE)
- PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ POJIŠTĚNÍ 4% ZE MZDY
- MULTISPORT KARTA
- A MNOHÉ DALŠÍ BONUSY

Informace o náboru

Hledáte jistou práci na roky dopředu navíc v čistém a bezpečném prostředí výroby? Práci, kde vládne pohoda a je tým skvělých kolegyň a kolegů? Takhle to právě vypadá u nás v lisovně kovů, kde vyrábíme kontakty propojující celý svět. Zapomeňte na chaotické a znečištěné výrobní prostředí, u nás je to spíše chirurgický sál Nacházíme se severně od Brna, v Kuřimi. Přímé autobusové spoje z okolních lokalit až před bránu a firemní autobus z Brna je samozřejmostí. Pojďme se na to tedy podívat zblízka!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pečlivost a základní manuální zručnost – nebudete nic montovat, ale bez šikovných rukou to taky nepůjde
- Ke všem našim zaměstnancům se chováme férově a velmi zodpovědně a chceme na oplátku, aby naši zaměstnanci takto brali svoji práci – to je spravedlivé, že?
- Pracujeme ve dvou směnném provozu. Jedná se o 12 hodinové směny (11hodin práce – 1h přestávka), denní a noční (směny se střídají takto: denní denní – volno – noční noční – volno volno volno). Spadají nám do toho i některé víkendové dny a svátky. Věděli jste, že máme firemní školku pro Vaše nejmenší přizpůsobenou právě našemu směnnému provozu? Jo, je to tak!
- A to nejdůležitější? Chceme Vás opravdu vše dobře naučit a za to na oplátku chceme Vaši snahu učit se novým věcem a chtít se zdokonalovat – my Vás za to výborně odměníme!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proč u nás chcete pracovat?
Jsme největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu! Máme pro Vás práci v moderním prostředí a v současné době pořád expandujeme.
Najdete nás sedm kilometrů od Brna.
Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
Skvělá dopravní dostupnost pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.
ID: 4222111  Dátum zverejnenia: 25.2.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 26 500 Kč/měsíc