Seřizovač linky na pokovení až 36000 Kč + 50000 Kč za nástup

TE Connectivity Czech s.r.o.

Místo práce
K AMP 1293, 664 34 Kuřim, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 500 Kč/měsícpříplatky za směnnost, bonus za docházku a kvalitně odvedenou práci, 13. plat, příspěvek na dopravu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Nastavování a kontrola linky na pokovování elektrických kontaktů drahými kovy
- Spolupráce s technologem a inspektorem kvality na zajištění bezchybné produkce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- TŘINÁCTÁ MZDA
- Bonus za docházku a kvalitu 1 500 Kč měsíčně
- Příspěvek na dojíždění - čím dál bydlíte, tím více vám přispějeme (od 300 Kč do 2 500 Kč měsíčně)
- pestré obědy a večeře s příspěvkem zaměstnavatele
- příspěvek na penzijní připojištění
- MultiSport karta
- odměnu za každého zaměstnance, kterého k nám přivedete
- další bonusy, která vám rádi představíme osobně

Informace o náboru

Práce v pravidelném směnném provozu (11 hodin práce, 1 hodina přestávka), 2 ranní směny a 1 den volna, 2 noční směny a 3 dny volna. Průměrný počet směn v měsíci je 15 se stálým rozvrhem na celý rok.

Práci budete vykonávat v moderním a čistém provozu, ve stabilní mezinárodní společnosti.

Těšit se můžete na odborná školení, dozvíte se mnoho o chemických procesech a spoustu dalšího (máme 21 let zkušeností)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

VÝROBA, ELEKTRONIKA, AUTOMOTIVE

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zájem o techniku a fungování strojů – technické vzdělání však není nutné
- Manuální zručnost – nastavování linky vyžaduje šikovné ruce
- Osobní odpovědnost při práci – po zaškolení budete pracovat samostatně a výsledek bude záviset hlavně na vás
- Pečlivost a cit pro detail – abyste rozpoznali i drobné odchylky od požadované kvality a linku včas zastavil a seřídil
- Čistý trestní rejstřík – u nás budete pracovat s drahými kovy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proč u nás chcete pracovat?
Jsme největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu! Máme pro Vás práci v moderním prostředí a v současné době pořád expandujeme.
Najdete nás sedm kilometrů od Brna.
Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
Skvělá dopravní dostupnost pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.
ID: 4247836  Dátum zverejnenia: 27.1.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 29 500 Kč/měsíc