Právník/právnička

Technická univerzita v Liberci (MPSV)

Místo práce
Studentská 1402, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnikoví právníci (26195)

Pracoviště a kontakty

Firma:Technická univerzita v Liberci, IČ 46747885, http://www.tul.cz
Pracoviště:Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Předškolní zařízení
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:CHARAKTERISTIKA: příprava, vypracovávání a kontrola návrhů smluv, právních podání, žalob a jiných listin, metodická pomoc a právní poradenství pro pracoviště Technické univerzity v Liberci, tvorba vnitřních norem vydávaných Technickou univerzitou v Liberci, výklad právních předpisů, analýza a zpracování právních stanovisek a jejich zapracování do vnitřních norem. DOVEDNOSTI: znalost občanského, správního a pracovního práva, znalost práva duševního vlastnictví výhodou, znalost zákonů upravujících činnost veřejných vysokých škol výhodou, schopnost analytického myšlení, přesnost, pečlivost, samostatnost, znalost anglického jazyka a schopnost pracovat s anglickým textem výhodou, znalost práce s PC na uživatelské úrovni. VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské (magisterský studijní program v oboru práva). PRACOVNÍ POMĚR: 100% úvazek, pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou, a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené. NÁSTUP: leden 2017 nebo dle dohody, výše mzdy od 25.000,- Kč/měsíc v návaznosti na odbornou praxi, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu. Strukturovaný životopis s kopií dokladu o vzdělání zašlete na e-mail: [email protected]) nebo osobně na výše uvedenou adresu nejpozději dne 16.12.2016. Volné místo je od 22.11.2016 zveřejněno na úřední desce TUL.

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11754170747

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2823069  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc