Skladník hutního materiálu

TECHNIMAT s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Cukrovarská 997, 196 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-18
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:TECHNIMAT s.r.o., IČ 48268127
Pracoviště:TECHNIMAT s.r.o. - 002, Cukrovarská č.p. 997, Čakovice, 196 00 Praha 96

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-05-18
Mzdové rozpětí:od 19000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výk. práce: Cukrovarská č. 33/21, P 9 - Čakovice.Pracovní náplň: fyzický příjem a výdej zboží, kontrola zboží na vstupu a výstupu, inventarizace, péče o techniku atd.,dělení materiálu
Požadujeme: SOU - vyučen, paličský průkaz, výhodou znalost hutních materiálů , výhodou ŘP C, VZV; vazačský, jeřábnický, paličský. Nabízíme:perspektivu ve stabilní společnosti , stravenky, možnost příspěvku na dopravu, ubytování v Praze zdarma.

Poslední změna:2016-09-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 10720430786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Zkoušky svařování
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
ID: 2815706  Dátum zverejnenia: 17.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000 - 25000 Kč/měsíc