Technik zemních prací

Technologie Hlavního města Prahy, a.s.

Místo práce
Sokolovská 121, Praha 8-Libeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho nově vznikajícího týmu hledáme kolegy na pozici Technik zemních prací. Pojďte s námi rozsvítit město!

Popis práce:
• Drobné stavební práce (vrtání děr, sekání průrazů, rýh, apod.)
• Drobné zednické práce
• Bourací práce nenosných částí zděných a betonových konstrukcí prostřednictvím ticketů
• Zemní a výkopové práce menšího rozsahu
• Zhotovení pískového lože pro zemní kabely
• Aplikace betonové směsi pro sloupy veřejného osvětlení
• Demontáž porušených sloupů veřejného osvětlení
• Hutnění, úprava terénu
• Přesun hmot

Požadujeme:
• Vzdělání základní, SOU
• ŘP skupiny B
• Manuální zručnost
• Bez zdravotního omezení
• Loajalita, týmová spolupráce
• Pozice vhodná pro cizince s pracovním povolením

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Možnost podílet se na budování nového oddělení
• Stabilní zaměstnání
• Program zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 25 dnů dovolené, penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti)
• Pro mimopražské nabízíme možnost užívání zařízeného služebního bytu za zvýhodněných podmínek v atraktivní lokalitě Prahy

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Historie firmy se začala psát v dubnu 2018, kdy jsme převzali správu, provoz a údržbu veřejného osvětlení v Praze a s tím souvisejících technologií.
Za krátkou, ale dynamickou dobu působení se nám podařilo spoustu věcí. Z původních pár nadšenců jsme se rozrostli na téměř 160 zaměstnanců, poruchovost veřejného osvětlení se výrazně snížila a otevřeli jsme jedno z nejmodernějších dispečerských středisek v této zemi. A co nás čeká v letech dalších? Směřujeme k modernizaci a obnově veřejného osvětlení, je před námi další výzva v podobě správy kamerového systému či správy úsekového měření rychlosti.
Poslání a mise firmy je zkvalitňovat život v Praze. Díky nám je život v Praze pohodlnější a bezpečnější.
Připoj se k nám na projektech smartifikace Prahy.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3729093  Dátum zverejnenia: 31.7.2019