Mistr montáže

TECHPORA EU s.r.o.

Místo práce
Kosmonosy, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete řídit tým na montážní lince (40-60 lidí)
Důležitá součást Vaší práce bude motivace a podpora týmu
Budete mít zodpovědnost za dodržení výkonových norem a standardů kvality a BOZP
V případě odchylek od norem je nutné stanovení nápravných opatření

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní mezinárodní firmy
Náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč
Příspěvek na stravenky a dotované jídlo v kantýně areálu
5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, jazykové kurzy
Smlouvu na dobu neurčitou
Příspěvek nadojíždění

Informace o náboru

* několikaleté zkušenosti na obdobné pozici, ideálně z výrobní či přímo automotive společnosti
* energičnost a empatii, které uplatníte zejména při denní komunikaci s pracovníky v provozu
* schopnost dotahovat věci do konce i přes možné dílčí neúspěchy či překážky
* oceníme, když budete přicházet s novými nápady a řešeními
* velmi dobrá orientace v Zákoníku práce
* SŠ/VŠ vzdělání
* uvítáme znalost angličtiny na komunikativní úrovni (pro spolupráci na našich projektech)
* ochota cestovat na centrálu společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost s vedením týmu několika desítek lidí
Znalost řízení výrobního/ montážního týmu a operací
Důležitá je odolnost vůči stresu a přirozená autorita
Důslednost při plnění pracovních úkolů
Samostatnost, rozhodnost, schopnost vést a motivovat tým
SŠ, popř. SOU s několikaletou praxí na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování odborné služby pro projekty v automobilovém a strojírenském oboru dle zadání zákazníka.
ID: 3487321  Dátum zverejnenia: 7.9.2018