Elektrikári, šalovači a vodoinštalatéri na živnosť

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
16 - 18 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákazníka v Belgicku hľadáme elektrikárov, šalovačov a inštalatérov so skúsenosťami. Ide o prácu na živnosť.

- ubytovanie zabezpečené - hradí zamestnávateľ
- dopravu medzi ubytovaním a prácou zabezpečuje zamestnávateľ

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naši zákazníci pôsobia v stavebnom priemysle. Stavajú nové domy, byty, kancelárie, atď. alebo rekonštruujú staré budovy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Predchádzajúce skúsenosti v danom odbore sú nutnosťou.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3850746  Dátum zverejnenia: 17.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 16 EUR/hod.