Zlieváreň - zlievač/jadrár/všeobecný pracovník

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
12,38 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandskú zlievareň, hľadáme nových ľudí na uvedené pozície:
- zlievač
- jadrár
- všeobecný pracovník zlievárne
Podmienkou je ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni.

Pracovná zmluva uzatvorená v Holandsku - odvody platené v Holandsku.
Ubytovanie v Holandsku zabezpečené.
Práca na turnusy 6 - 8 týždňov v Holandsku a 1 týždeň doma.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Zlieváreň hliníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Predchádzajúca skúsenosť s prácou v zlievárni je výhodou ale nie podmienkou. Sú vítaní aj uchádzači, ktorí majú seriózny záujem naučiť sa vykonávať túto prácu.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4018044  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 12,38 EUR/hod.