Obchodní manažer/ka

Terchovský kameň & pieskovec s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Olomoucký kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
1.3.2022
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 50 000 Kč/měsícFixní mzda + bonusy z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Každodenní péče o stávající velkoobchodní partnery v přiděleném regionu
• Komunikace s maloobchodními zákazníky na předem domluvený kontakt
• Akvizice nových klientů (velkoobchod + maloobchod)
• Prezentace a podpora s výběrem sortimentu pro obchodníky a zákazníky
• Opravdu každodenní komunikace s klienty na osobní bázi
• 1x týdně administrativní den

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Firemní auto i k soukromým účelům
• Vysoká míra samostatnosti / organizace pracovního dne
• Fixní mzda + bonusy z prodeje
• Důkladné zaškolení
• Příjemný podporující kolektiv
• Dovolená navíc
• Mobilní telefon, IT vybavení (notebook)
• Osobní rozvoj a růst

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Mírně pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

maloobchod / velkoobchod

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenost na obdobné pozici + reference
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• Komunikativní osobnost
• Tah na branku
• Odolnost vůči stresu
• Velmi dobré komunikační a prezenční schopnosti
• Samostatnost, dobré organizační schopnosti, sebekázeň

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Terchovský kameň & pieskovec s.r.o. špičkový přírodní pískovec. Firma se orientuje na těžbu a velkoobchodní a maloobchodní prodej přírodního kamene. Tým našich zkušených profesionálů vám vždy ochotně a odborně poradí při výběru a použití všech našich výrobků včetně doplňkového programu. S našimi službami se můžete prostřednictvím rozšiřující se sítě společnosti Terchovský kameň & pieskovec s.r.o. setkat také na Slovensku.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4245589  Dátum zverejnenia: 25.1.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc