Expedient/ka

Textil - Logistic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslový park 36, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-21
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve skladech (43210)

Pracoviště a kontakty

Firma:Textil - Logistic s.r.o., IČ 27996051
Pracoviště:Průmyslový park 36/17, Dolní Dvory, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-21
Mzdové rozpětí:od 16000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o pozici "expedient/ka" !!! Místo výkonu práce: Průmyslový park 36/17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: příprava a balení zboží pro expedici, evidence dodávek ve firemním systému, vyhotovování mezinárodní odesílací dokumentace (pro země EU, ale i mimo EU). Požadujeme: dobrá znalost práce na PC, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, řidičský průkaz sk. B, znalost NJ výhodou. Nabízíme: zajímavá práce vhodná pro uchazeče/ku, který/která hledá zázemí ve stabilní společnosti, příspěvek na dopravu, stravenky, vzdělávání zaměstnanců, možnost profesního růstu. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:30 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese Průmyslový park 36/17, 350 02 Cheb (Po a St 10:00-14:00 h).

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11468600710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2733819  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16000 - 18000 Kč/měsíc