Opatrovateľka v Nemecku

The Real Well-Being

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou, Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
1200-1900 Euro v závislosti od skúseností a náročnosti potrieb klienta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dobrý deň želám,
Ponúkame prácu opatrovateľkám s hovorovou nemčinou, ktoré majú pozitívny prístup k starším ľuďom.
Zdravotné vzdelanie, alebo certifikát nie je nutné vzhľadom k tomu, že máme rozsiahlu databázu klientov s rôznymi potrebami a vieme zaradiť opatrovateľov podľa zručností, skúseností a vzdelania.
Hovorová nemčina je ale podmienkou.
Náplňou práce je opatrovateľstvo, upratovanie, spoločnosť, môže byť rozvoz autom aj keď to nie je podmienkou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mesačná mzda 1200-1900 Euro v závislosti od skúseností a znalosti nemčiny.
Dlhodobá, legálna a bezpečná práca.
Len overené rodiny s pozitívnymi referenciami od našich opatrovateľiek.
Mesačné turnusy.
Na zmluvu, alebo na živnosť podľa Vášho výberu.
Možnosť výberu pracovnej pozície podľa vlastných požiadaviek.
S nárastom skúsenlstí a zdokonalenia jazyka, možnosť nárastu príjmu.
Zabezpečenie cesty do rodiny.
Možnosť okamžitého nástupu, bez poplatkov.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Spoločnosť SUNSET úspešne pôsobí na trhu od roku 2004 kde máme mesačne viac ako 200 ponúk pre opatrovateľky s možnosťou nezávezného zaregistrovania sa.
Ponúkame profesionálny a priateľský prístup s dôrazom na na vysokú kvalitu poskytovaných služieb s dôrazom na maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a rovnako tak zamestnancov.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

13 rokov pôsobiaca firma, ktorá sa zaoberá koučovaním, recruteringom .
The real wellbeing je súčasťou Hair Joy business.
ID: 4019927  Dátum zverejnenia: 13.1.2021