Staniční sestra na oddělení pooperační gynekologie pro gynekologicko – porodnické oddělení

Thomayerova nemocnice

Místo práce
Vídeňská 800, Praha-Kunratice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2021

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Koordinuje práci na oddělení
- Spolupráce s vedoucím lékařem
- Rozpis služeb
- Objednávání léků
- Evidence inventáře
- Kontrola kvality oš. péče

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dobré platové podmínky
• zajímavou a samostatnou práci
• 5 týdnů dovolené + 1 den indispozičního volna
• pro mimopražské možnost ubytování
• vlastní mateřskou školu a jesle
• příspěvek na závodní stravování v areálu nemocnice
• vlastní rekreační zařízení
• příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění
• příspěvky z FKSP (na dětské tábory, rekreaci, kulturní akce, masáže atd.)
• slevy v nemocniční lékárně a prodejně zdravotnických potřeb
• možnost využití výhodných tarifů pro mobilní komunikaci
• možnost sportovního vyžití přímo v areálu nemocnice (aerobic, volejbal, tenis)

Informace o náboru

Odborný růst:
- podpora dalšího vzdělávání:
- nabídka seminářů a kurzů Centra pro vzdělávání TN v areálu nemocnice zdarma

Životopis zasílejte e-mailem: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• odbornou a zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost podle zákona
č. 96/2004 Sb.
• vzdělání a osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu v oboru porodní asistentka
• 5 let praxe ve zdravotnictví
• dobrá znalost práce s PC
• zkušenosti s organizací práce
• pozorovací, manažerské a komunikační dovednosti
• zájem zavádět nové přístupy
• flexibilitu, ochotu dále vzdělávat sebe i druhé

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Thomayerova nemocnice poskytuje komplexní lékařskou a ošetřovatelskou péči.
Pacientům je poskytována potřebná základní, specializovaná a zvlášť specializovaná léčebná a diagnostická péče, a rovněž ambulantní služby. TN provádí základní a klinický výzkum, zavádění a ověřování nových metod, podílí se na klinickém hodnocení léčiv a ověřování prostředků zdravotnické techniky. Umožňuje odborné praktické vyučování studentů středních, vyšších a vysokých škol.
Odborná pracoviště nemocnice jsou výukovými základnami lékařských, farmaceutických i jiných fakult a ve spolupráci s 1. LF UK a 3. LF UK se podílí na pregraduální výuce studentů lékařské fakulty na vybraných pracovištích.
ID: 3967554  Dátum zverejnenia: 14.9.2020