Klinický farmaceut/farmaceutka

Thomayerova nemocnice

Místo práce
Vídeňská 800, Praha-Kunratice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékárník se stará o přípravu léčiv v lékárně. Léky vydává pacientům na předpis nebo prodává bez předpisu. Obsluhuje jednotlivé pacienty a v případě potřeby jim pomáhá s výběrem vhodného léčiva. O nabízených léčivech podává základní informace a případně i konzultuje vhodnost jejich použití.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• plný pracovní úvazek v jednosměnném provozu
• plat dle platných tabulek + osobní příplatek
• pro mimopražské uchazeče možnost ubytování
• vlastní mateřskou školu a jesle
• 5 týdnů dovolené + 1 den indispozičního volna
• příspěvek na závodní stravování v areálu nemocnice
• vlastní rekreační zařízení
• příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění
• příspěvky z FKSP na rekreaci, dětské tábory, kulturní akce, masáže atd.)
• možnost využití výhodných tarifů pro mobilní komunikaci
• slevy v nemocniční lékárně a prodejně zdravotnických potřeb

Informace o náboru

Poskytnutím svého životopisu na uvedenou adresu dává uchazeč souhlas Thomayerově nemocnici se zpracováním a uchováním uvedených osobních údajů prostřednictvím zaslaného životopisu. Tyto údaje poskytuje uchazeč správci Thomayerovy nemocnice, IČO 00064190, výhradně za účelem přijímacího řízení do zaměstnání a to na pouze dobu nezbytně nutnou pro tento účel.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví, lékarenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb.
• odbornou způsobilost k výkonu povolání farmaceuta
• specializovanou způsobilost v oboru Klinická farmacie nebo zařazení
do specializačního vzdělávání v oboru Klinická farmacie
• přesnost, spolehlivost, aktivní přístup, schopnost pracovat samostatně
i v týmu, kontinuální vzdělávání, vysoké pracovní nasazení a dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Thomayerova nemocnice poskytuje komplexní lékařskou a ošetřovatelskou péči.
Pacientům je poskytována potřebná základní, specializovaná a zvlášť specializovaná léčebná a diagnostická péče, a rovněž ambulantní služby. TN provádí základní a klinický výzkum, zavádění a ověřování nových metod, podílí se na klinickém hodnocení léčiv a ověřování prostředků zdravotnické techniky. Umožňuje odborné praktické vyučování studentů středních, vyšších a vysokých škol.
Odborná pracoviště nemocnice jsou výukovými základnami lékařských, farmaceutických i jiných fakult a ve spolupráci s 1. LF UK a 3. LF UK se podílí na pregraduální výuce studentů lékařské fakulty na vybraných pracovištích.
ID: 4000739  Dátum zverejnenia: 16.11.2020