System specialist / LINUX, JAVA

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Antala Staška 2027/79, 140 00 Praha 4, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
70 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro vývoj a implementaci IDM hledám schopného ADMINISTRÁTORA s Linuxem a zájmem o IT Bezpečnost.

Je potřeba zkušenosti s programováním v Java (stačí na juniorské úrovni).

Jedná se o velmi pestrou, zajímavou práci v oblasti Identity Managementu. Vyvíjí se interního idm, který se pak implementuje k zákazníkům typu Česká televize, Městská policie, aj.

• nasazovat řešení v oblasti správy identit (IDM), správy bezpečnostních informací a událostí (SIEM)
• konzultace s klienty, projektová příprava a analytické činnosti
• implementace řešení u zákazníků a následná technická podpora
• tvorba technické dokumentace, školení zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• přístup k zajímavým technologiím
• příjemné prostředí mladého a přátelského kolektivu středně velké firmy
• kurzy AJ a možnost dalšího vzdělávání a pracovního růstu
• odpovídající platové ohodnocení (70 000,- czk +-) a zajímavé firemní benefity
• navíc umožníme 2 dny homeoffice

POŽADOVANÉ JAZYKY A JINÉ ZNALOSTI
• minimálně 3 roky v oboru
• zodpovědnost, samostatnost, aktivní a zodpovědný přístup k řešení problémů
• zkušenosti se správou serverových operačních systémů – GNU/Linux
• znalost problematiky adresářových služeb a síťových technologií a protokolů
• zkušenosti s vytvářením skriptů nebo programováním
• výhodou zkušenosti se správou Windows Server
• znalost aj (alespoň mírně pokročilá - A2)

Jste-li motivováni k profesnímu a osobnímu růstu, jste-li ochotni zvyšovat své technické znalosti, pak jste ideálním kandidátem a těšíme se na spolupráci.

Informace o náboru

Nástup dohodou
HPP i IČO

Linux/UNIX, Active Directory, LDAP, SQL, XML a Java.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3104648  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 70 000