Administrativní pracovník e-shopu s tiskovinami

tisknisi s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hraniční 2253, 1 2 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:tisknisi s.r.o., IČ 28147596
Pracoviště:Hraniční 2253, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro náš tiskový eshop přijmeme schopného pracovníka na pozici "Administrativní pracovník a zpracovatel/-ka objednávek", který bude mít na starost správu a zpracování objednávek (tiskovin) z e-shopu, komunikaci se zákazníky a jejich evidenci.

Náplň práce:
- vyřizování a správa objednávek
- komunikace se zákazníky a klienty
- příprava podkladů pro grafiky

Požadujeme:
- perfektní znalost MS Office
- ochota učit se novým věcem
- základní znalost grafický programů balíku Adobe (zejména Indesign a Illustrator)
- velkou výhodou zkušenost s grafikou nebo dtp
- maximální pečlivost, pracovitost, samostatnost a primárně umění velmi dobře komunikovat (zejména telefonicky a emailem)
- perfektní orientaci na internetu (technická gramotnost)

Nabízíme:
- práci v příjemném kolektivu
- adekvátní platové ohodnocení
- výkonnostní odměny
- zajímavá práce pro rychle se vyvíjející firmu (možnost profesního růstu)

Nástup možný od 1.11.2016.

Poslední změna:2016-09-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11500440766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2743481  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12000 Kč/měsíc